Novinky v Tyrkysové knihovničce – leden 2019

Lednové rozjezdy jsou pomalé, rozhodně to ale neznamená, že novinky, které se objevily v mé knihovničce, nestojí za to 🙂 Pojďte na ně mrknout!

První letošní knihou se stalo velmi dobře hodnocené Nikdyuš – ať už má s Harry Potterem podobné více či méně, těším se, až si ji přečtu. Vyhrála jsem ji na Instagramu dvou skvělých knihovníků @zalistemlist.

Moje Nemesis – knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží v Praze – mě v lednu přilákala k prvnímu dílu anglického vydání Harryho Pottera, kterému se prostě nedá odolat. Odůvodňuji si to potřebou trénovat angličtinu 🙂

Lednové přírůstky uzavřela další výhra, tentokrát na instagramu Vojty @eclectic.reader, v podobě dvou zajímavých románů Dokonalá chuť a Nazdar, vitamíne… Jsem na ně zvědavá, nečetli jste je?