Novinky v Tyrkysové knihovničce (květen 2017)

Květnové novinky v Tyrkysové knihovničce se nesly ve znamení podpořeného projektu, recenzních výtisků i nákupu. O co všechno šlo? Pojďte se na to se mnou podívat!

Jako první si cestu do knihovničky našla dlouho očekávaná novinka Ydris – první kniha série Odkaz Taseradů. Tato česká fantasy, která má dokonce i svůj vlastní hudební podkladový mix, vzešla na světlo světa díky podpoře dárců na Startovači. Na její čtení se hodně těším, první názory, které jsem četla, vypadají slibně. Jistě se pak s vámi podělím i o své hodnocení.

Následovaly 3 recenzní výtisky od nakladatelství Omega – kuchařka Lahodně s Ellou a přáteli, krimi Tajemství hřbitova Crossbones a psychologický thriller Metoda 15/30.
No a jako poslední mě v Neoluxoru na pražském Hlavním nádraží (které na mě musí už dost profitovat – je to zlo, jsem tam 3x do týdne, když čekám na vlak domů :)) zaujala nejen obálkou, ale i názvem, kniha Do pr****, dělejte, co máte rádi, tak jsem na ni zvědavá.
Květnové novinky jsou za námi a těším se na ty další!