Novinky v Tyrkysové knihovničce (leden 2017)

Vítám Vás po nechtěné pauze způsobené koncem měsíce, kdy máme v práci uzávěrky, a mou nemocí, která to ještě více zkomplikovala. Navíc jsem jí zvládla nakazit i přítele, takže jsme měli doma veselo 🙂 Doufám, že Vám se chřipková epidemie vyhýbá obloukem, držím palce!
V lednu přibylo v Tyrkysové knihovničce celkem 7 knih, které mají na svědomí dvě objednávky – jedna v Knižním klubu a druhá v Martinusu, kde jsem „potřebovala“ uplatnit slevovou poukázku, kterou mi (chytře :)) poslali s předvánoční objednávkou.
Objednávkou z Knižního klubu jsem si udělala radost třemi kousky. Prvním z nich byla novinka Mischling od Affinity Konar, kterou mám již přečtenou a můžete si o ní přečíst v samostatném článku.
Společnost jí dělala knížka, která má na obálce také kytky, je už ale ryze praktická. Co tu kvete? je skvělým pomocníkem nejen na dlouhé procházky rozkvetlými loukami.
A do třetice všeho dobrého mi přistála ve virtuálním košíku nádherná publikace věnující se výhradně jen masu. Maso jsem měla v užším vánočním výběru pro přítele a nakonec jsem jí tedy neodolala v lednu (byla se slevou! :))… Je obrovská (skoro se mi nevešla na fotku), propracovaná, poučná a opravdu krásná.
V Martinusáckém košíku se také objevila jedna kuchařka – pro Snídaně s láskou jsem zahořela na první pohled a musím říct, že se podle ní snídaně do práce opravdu hezky připravují. Přicházím díky ní na chuť třeba granátovému jablku.
Dalším přírůstkem byla útlounká knížečka Kraď jako umělec, na kterou se moc těším a jsem zvědavá, co mi přinese, protože už jen prolistování mě hodně zaujalo 🙂
Knížku o Copywritingu jsem si pořídila částečně ze sebevzdělávacích a částečně z pracovních důvodů. Věřím ale, že mi po prostudování přinese mnohé a projeví se to třeba i zde na blogu!
No a na závěr další přírůstek islandské literatury do Tyrkysové knihovničky. Výhonek osmilisté růže má nejen krásnou obálku, ale, jak doufám, i silný příběh…

A to už je opravdu vše 🙂
Co hezkého přibylo v knihovničce Vám?
Pochlubte se a inspirujte ostatní!