Rok se s rokem sešel… 1. narozeniny + soutěž!

A je to tady. Přesně před rokem vyšel na blogu Tyrkysové knihovničky první článek o tom, jak přežít konec civilizace. Od té doby se toho událo hodně. Jak zde, tak v mém osobním životě. O letní pauzu v článcích, kterou jsem dohnala teprve nedávno, se postarala drobná změna příjmení 😉 Teď už je ale zase vše ve starých kolejích a já se, snad společně s vámi, těším na další recenze i články (můj nápadníček s tématy doslova praská ve švech).

Trocha bilancování neuškodí

Za poslední rok vyšlo na blogu celkem 86 článků, což dělá necelé dva do týdne. Jedny z nejčtenějších jsou recenze na knihy Medová smrt nebo skvělou Slepou mapu české autorky Aleny Mornštajnové. Z ostatních článků vás nejvíce zaujalo shrnutí nejlepších knih, které jsem v loňském roce přečetla a vřele je mohu doporučit. Ať už to byly kousky známější nebo méně známé, inspirace není nikdy dost.

Kromě blogu můžete Tyrkysovou knihovničku sledovat také na ČBDB v rámci Knižních blogů, na Goodreads, samozřejmě na Facebooku, ale hlavně i na Instagramu, kde se za rok nastřádalo přes 150 příspěvků a stále se na něm snažím pracovat 🙂

Poděkování

Ale teď už k vám, mí drazí čtenáři – díky za všechny vaše milé komentáře, lajky, srdíčka, nebo i jen nahlédnutí na články. Vážím si toho. A jako malé poděkování jsem pro vás připravila první blogovou soutěž o knihu mého nejoblíbenějšího autora. Možná hádáte, který to je… a asi byste neuhodli, protože na blogu o něm píšu v jediném článku! Je to tím, že v posledním roce jsem od něj nečetla nic nového, takže jsem o něm ještě nepsala. Je to děs a slibuji, že o Terry Pratchettovi v brzké době něco napíšu 🙂

O co soutěžíme?

Na fotce je moje kopie s oslím růžkem, vás samozřejmě čeká zbrusu nový 🙂

Šňupec – Terry Pratchett

1. Soutěže se mohou účastnit pouze knihomolové se zasílací adresou v ČR.
  2. Podmínkou je vyplnění formuláře výše, výherce bude náhodně vylosován.
  3. Soutěž se koná od 15. do 25. listopadu vč. a výherce bude kontaktován na uvedeném e-mailu.

Budu ráda, pokud můj blog budete sledovat – ať už jakoukoli cestou 🙂

Přeji hodně štěstí!