Základní informace

Jste zvědaví? 🙂 Tady najdete pár základních a důležitých informací. Pokud vás zajímá ještě cokoli dalšího, neváhejte se zeptat!


Kdo, co, proč a jak?

Za Tyrkysovou knihovničkou a jejím obsahem se skrývá jediný člověk 🙂 Jmenuji se Klára, je mi něco přes třicet a knihy jsou mojí láskou (hned po synovi a manželovi samozřejmě).

Má profese není spojena s knihami, ale s online prostředím a marketingem. Pracuji pro jednu z největších českých nadací jako social media manager. Kromě čtení také ráda vařím a chodím do přírody spolu se svým psem Maxem (který je spíš mini ;-)).


Kontakty

Pokud máte jakékoli dotazy, nebo mi chcete jen tak napsat, neváhejte 🙂

klara@tyrkysovaknihovnicka.cz

Jsem otevřena i jakékoli spolupráci, napište mi a dohodneme se!

Tyrkysovou knihovničku najdete samozřejmě i na FacebookuInstagramu a knižních platformách ČBDB.cz, Databázi knih a Goodreads.


Informace o zpracování vašich osobních údajů

Na blogu nejsou žádným způsobem zpracovávány vaše osobní údaje. Komentáře jsou řešeny pomocí platformy Disqus a váš e-mail je pro mne anonymizován. S ohledem na toto nedoporučuji do textu komentářů uvádět žádné údaje, které nechcete zveřejňovat.

Na webu je také užívána pouze anonymizovaná analytika, která o vás nesbírá žádné konkrétní údaje. Pokud se toto do budoucna změní, budete o tom zavčas informováni.