Novinky v Tyrkysové knihovničce – únor 2019

V únoru jsme s manželem navštívili muzea Warner Bros v Londýně a tudíž svět Harryho Pottera, takže „jeho“ knihy v únorových přírůstcích nechybějí. Ale o tom až na konci 🙂

Ukázka z knihy Harry Potter: Rekvizity a artefakty

Jako první k nám na začátku února doputoval jeden opožděný vánoční dárek, který byl tak trochu na objednávku. Jednalo se o další antologii českých fantasy a sci-fi autorů, tentokrát s názvem Ve stínu apokalypsy.

Následovala objednávka z Knižního klubu. Radost jsem si udělala novým vydáním Miévillova Nádraží Perdido, slavným Schindlerovým seznamem a taky jednou naučnou – Ogilvy o reklamě v digitálním věku.

Ogilvy o reklamě v digitálním věku

A jsme u toho Harryho Pottera 🙂 Ještě před odletem do Londýna jsem od manžela dostala knihu Harry Potter: Rekvizity a artefakty, jež představuje hodně předmětů, které lze vidět právě na londýnské Tour. No a ze samotných studií jsem samozřejmě s prázdnou také neodešla. Pořídili jsme si druhý díl do naší anglické série – Harry Potter and the Chamber of Secrets, který má speciální label studií.

Harry Potter and the Chamber of Secrets

A jaká kniha udělala v poslední době radost vaší knihovničce? 🙂